Przypołudnik biały / Delosperma alba hover image

Przypołudnik biały / Delosperma alba

Przypołudnik białyDelosperma albaNależy do rodziny Aizoaceae - przypołudnikowate. W warunkach naturalnych rośnie w Południowej Afryce. Jest to niska, bardzo interesująca roślina skalna. Ozdobna jest z..

4,50zł
Przypołudnik Fire Spinner / Delosperma Fire Spinner hover image

Przypołudnik Fire Spinner / Delosperma Fire Spinner

Przypołudnik Fire SpinnerDelosperma Fire SpinnerPiękna egzotyczna roślina o płożącym pokroju. Liście gruboszowate, długie do 5 cm. Nasady pędów drewnieją. Kwitnie od czerwca do września. Kwiaty pomara..

5,00zł
Przypołudnik wysokogóski / Delosperma nubigenum hover image

Przypołudnik wysokogóski / Delosperma nubigenum

Przypołudnik wysokogóskiDelosperma nubigenumPiękna egzotyczna roślina o płożącym pokroju. Tworzy krótkie łodygi gęsto pokryte małymi, grubymi i mięsistymi liśćmi magazynującymi wodę długie. Dorasta do..

4,50zł
Rojniczek Jovibarba / jovibarba sobolifera hover image

Rojniczek Jovibarba / jovibarba sobolifera

Rojniczek Jovibarbajovibarba soboliferaBylina o sztywnych, mięsistych, zagiętych do środka liściach, zebranych w kuliste rozety od 2,5-4cm.Rozety koloru zielonego z czerwono-rózowymi końcówkamiBoczne ..

5,00zł
Rojnik Alchemist Żółty / sempervivum Alchemist Żółty hover image

Rojnik Alchemist Żółty / sempervivum Alchemist Żółty

Rojnik Alchemist Żółtysempervivum Alchemist ŻółtyBylina o sztywnych, mięsistych, wydłużonych liściach, zebranych w grube rozety. dorasta do ok 15-20 wysokości.Liście u tej odmiany rojnika mają niesamo..

5,00zł
Rojnik Black Top / sempervivum Black Top hover image

Rojnik Black Top / sempervivum Black Top

Rojnik Black Top Sempervivum Black TopTworzy gęste rozety z ostro zakończonymi liśćmi (ok 15cm wysokości). Jak wszystkie rojniki jest zimozielona więc przez cały rok utrzymuje swoje walory dekora..

5,00zł
Rojnik Commander Hay / sempervivum Commander Hay hover image

Rojnik Commander Hay / sempervivum Commander Hay

Rojnik Commander Haysempervivum Commander Hay Bylina tworząca duże, osiągająca nawet srednicę do 20cm. Liście brązowoczerwone z zielonymi wierzchołkami. Rozety boczne wyrastają na silnych rozłoga..

5,00zł
Rojnik górski / sempervivum montanum hover image

Rojnik górski / sempervivum montanum

Rojnik górskisempervivum montanum Bylina o sztywnych, mięsistych liściach, zebranych w drobne, płaskie rozety, średnicy 3–4 cm. Liście matowozielone, gęsto pokryte gruczołkowatymi włoskami. Pędy ..

4,50zł
Rojnik pajęczynowaty / sempervivum arachnoideum hover image

Rojnik pajęczynowaty / sempervivum arachnoideum

Rojnik pajęczynowatsempervivum arachnoideum Bylina tworząca małe, płaskokuliste rozety, pokryte pajęczynowatymi włoskami. Kwiaty różowe w zebrane w kwiatostany, na wysokich pędach, do 12 cm, w VI..

4,50zł
Rojnik Palisander / sempervivum Palisander hover image

Rojnik Palisander / sempervivum Palisander

Rojnik Palisander  sempervivum PalisanderBylina o sztywnych, mięsistych, liściach, zebranych w grube rozety. dorasta do ok 15-20 wysokości.ma soczyste, zielone liście, które przebarwiają się..

5,00zł
Rojnik weberianum / sempervivum weberianum hover image

Rojnik weberianum / sempervivum weberianum

Rojnik weberianumsempervivum weberianumBylina o sztywnych, mięsistych liściach, zebranych w grube rozety. dorasta do 30 cm szerokości  i ok 15-20 wysokości podczas kwitnienia.Liście ciemne, grube..

5,00zł
Rozchodnik biały Chloroticum / sedum album chloroticum hover image

Rozchodnik biały Chloroticum / sedum album chloroticum

Rozchodnik biały Chloroticumsedum album chloroticumBardzo ciekawy niski, zimozielony rozchodnik. Tworzy darń wysokości 5 cm. Liście bardzo dekoracyjne drobne, mięsiste, jasnozielone (jesienią czerwone..

5,00zł
Rozchodnik kaukaski variegatum / sedum spurium variegatum hover image

Rozchodnik kaukaski variegatum / sedum spurium variegatum

Rozchodnik kaukaski variegatumsedum spurium variegatum Rozchodnik kaukaski variegatumBylina o płożących pędach płonnych i wzniesionych pędach kwiatostanowych, dorastająca do wysokości 15 cm. Liśc..

4,50zł
Rozchodnik kaukaski Voodo / sedum spurium Voodo hover image

Rozchodnik kaukaski Voodo / sedum spurium Voodo

Rozchodnik kaukaski Voodo sedum spurium VoodoTo piękna bylina należąca do rodziny gruboszowatych.  Łodygi rozchodnika kaukaskiego płożą się po ziemi i ukorzeniają. Jego pędy niekwitnące są k..

5,00zł
Rozchodnik oregoński/ sedum oregonum hover image

Rozchodnik oregoński/ sedum oregonum

Rozchodnik oregońskisedum oregonumNiski rozchodnik, o wysokości zaledwie 5 cm. Pędy skąpo ulistnione, błyszczące, zaczerwienione, zakończone rozetami połyskliwych, zielonych liści, które pod wpływem s..

5,00zł
Przeglądasz 1 do 15 z 16 (2 stron)