Find Your Favorite Brand

Barwinek pospolity mniejszy - vinca minor hover image

Barwinek pospolity mniejszy - vinca minor

Barwinek pospolity mniejszy vinca minor Barwinek pospolity to krzewinka występująca naturalnie w Europie i Azji Zachodniej, w lasach liściastych oraz zaroślach. Ceniona jest za błyszczące, s..

4,00zł
Bluszcz pospolity / Hedera Helix hover image

Bluszcz pospolity / Hedera Helix

Bluszcz pospolity  Hedera HelixBluszcz pospolity lubi stanowiska półcieniste lub zacienione, na stanowiskach słonecznych rośnie dobrze, ale zimą może przymarzać - po przemarznieciu przeważni..

4,50zł
Bluszcz pospolity Sagittifolia / Hedera Helix Sagittifolia hover image

Bluszcz pospolity Sagittifolia / Hedera Helix Sagittifolia

Bluszcz pospolity SagittifoliaHedera Helix SagittifoliaBluszcz pospolity Sagittifolia' zwany również bluszczem strzałkowym to Pnącze wspinające się za pomocą korzeni przybyszowych. Liście zimozielone,..

5,00zł
ccc/ Solidago canadensis Goldking hover image

ccc/ Solidago canadensis Goldking

Nawłoć kanadyjska Goldking Solidago canadensis Goldking Średniej wysokości bylina rabatowa o bardzo regularnym pokroju. Pędy wyprostowane, nierozgałęzione, sztywne. est o wiele niższa niż na..

5,00zł
Dąbrówka Burgundy Glow / Ajuga Burgundy Glow hover image

Dąbrówka Burgundy Glow / Ajuga Burgundy Glow

Dąbrówka Burgundy GlowAjuga  Burgundy GlowPółzimozielona, silnie się rozrastająca bylina o oryginalnie zabarwionych liściach. Rozrasta się za pomocą nadziemnych, łatwo korzeniących się rozłogów. ..

4,00zł
Dąbrówka rozłogowa Chocolate Chip / Ajuga reptans Chocolate Chip hover image

Dąbrówka rozłogowa Chocolate Chip / Ajuga reptans Chocolate Chip

Dąbrówka rozłogowa Chocolate Chip Ajuga  reptans Chocolate ChipPiękna, zimozielona bylina tworząca dywan barwnych liści.Jest mieszańcem gatunków Ajuga tenorii i Ajuga reptans wyhodowanym we ..

4,00zł
Dąbrówka rozłogowa Evening Glow / Ajuga reptans Evening Glow hover image

Dąbrówka rozłogowa Evening Glow / Ajuga reptans Evening Glow

Dąbrówka rozłogowa Evening Glow Ajuga  reptans Evening GlowBylina niska, nie przekracza 20 cm, silnie się rozrastająca przy pomocy nadziemnych rozłogów. Odmiana "Evening Glow" mimo iż od maj..

4,00zł
Dzwonek brzoskwiniolistny Caerulea / Campanula persicifolia Coerulea hover image

Dzwonek brzoskwiniolistny Caerulea / Campanula persicifolia Coerulea

Dzwonek brzoskwiniolistny Caerulea Campanula persicifolia CoeruleaBylina o smukłym pokroju, pędy kwiatostanowe dorastają do wys. 40-100 cm. Kwiaty ma jasnoniebieskie z lekkim odcieniem fioletowym..

5,50zł
Dzwonek brzoskwiniolistny Takion White /  Campanula persicifolia Takion White hover image

Dzwonek brzoskwiniolistny Takion White / Campanula persicifolia Takion White

Dzwonek brzoskwiniolistny Takion WhiteCampanula persicifolia Takion White Bylina o smukłym pokroju, pędy kwiatostanowe dorastają do wys. 40-100 cm. Kwiaty ma białe z lekkim odcieniem fioletowym, ..

5,50zł
Forsycja Maluch / Forsythia maluch hover image

Forsycja Maluch / Forsythia maluch

Forsycja MaluchForsythia maluchPolska odmiana forsycji. Krzew o zwartym, kulistym pokroju oraz powolnym wzroscie. Dorasta do 1,2 m wysokości. Pędy ma cienkie ale dosyć sztywne z wiekiem lekko rozposta..

6,00zł
Forsycja pośrednia Lynwood / Forsythia intermedia Lynwood hover image

Forsycja pośrednia Lynwood / Forsythia intermedia Lynwood

Forsycja pośrednia Lynwood  Forsythia intermedia LynwoodZAKWITA JAKO PIERWSZA WCZESNĄ WIOSNĄKrzew początkowo wyprostowany wąski i wysmukły, później rozszerzający się. Forsycja osiąga od 2 do..

6,00zł
Goździk Alwooda / Dianthus allwoodii hover image

Goździk Alwooda / Dianthus allwoodii

Goździk AlwoodaDianthus allwoodii​Niska, szybko rosnąca bylina tworząca kępki drobnych liści. Kwiaty w odcieniach różu (czerwiec-sierpień) . Poza słońcem niewiele więcej wymaga. Nadaje się do ogrodu s..

4,00zł
Imperata cylindryczna Red Baron/ imperata Cylindrica Red Baron hover image

Imperata cylindryczna Red Baron/ imperata Cylindrica Red Baron

Imperata cylindryczna Red Baronimperata Cylindrica Red BaronTrawa o niezwykłym czerwonym ubarwieniu liści wyrastająca o niezbyt długich rozłogach- mało ekspansywna dorasta do około 30-40 cm wysokości...

6,00zł
Irga Dammera Major / Cotoneaster hover image

Irga Dammera Major / Cotoneaster

Irga Dammera MajorCotoneaster Dekoracyjny,  niski krzew z gałęziami leżącymi na ziemi, z czasem ukorzeniającymi się. Osiąga zaledwie 10-15 cm wys. Liście nie opadające na zimę, ciemnozielone..

4,50zł
Irga pozioma horyzontalna / Cotoneaster horizontalis hover image

Irga pozioma horyzontalna / Cotoneaster horizontalis

Irga pozioma horyzontalnaCotoneaster horizontalisNisko rozpościerający się krzew, z prawie poziomymi pędami i charakterystycznymi, podobnymi do ości ryby, rozgałęzieniami. Liście błyszczące, ciemnozie..

4,00zł
Przeglądasz 1 do 15 z 64 (5 stron)