Polski English
Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto.

RODO

Dnia 25 maja 2018 r. weszły w życie nowe przepisy związane z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnego przepływu takich danych, tzw. „RODO”. 
W wyniku wejścia w życie nowych przepisów prawa informujemy, że Państwa dane znajdują się w naszej bazie klientów . 
W związku z powyższym pragniemy poinformować Państwa, że administratorem przekazanych przez Państwa danych jest firma Szkółka Roślin Ozdobnych „Polchloris” Justyna Bagińska, Biedrzychów 2, 57-100 Strzelin

Zasady przetwarzania Państwa danych przez firmę Szkółka Roślin Ozdobnych „Polchloris” Justyna Bagińska przedstawiliśmy poniżej: 

Zgodnie z nowymi przepisami, uwzględniając potrzebę zachowania kontaktu z Państwem informujemy, że dane przekazane przez Państwa posłużą nam w celu realizacji sprzedaży towaru i wysyłki pod podany adres, skierowania do Państwa treści marketingowych, a także w celu odpowiedzi na ewentualne Państwa pytania oraz weryfikację wiarygodności płatniczej. 

Dla utrzymania kontaktów dane zostaną przechowane bezterminowo.
W naszej bazie przechowujemy adresy zamieszkania, adresy dostawy towaru, imiona i nazwiska, adresy e-mail, korespondencję mailową, oraz numery telefonów kontaktowych. 

Zgodnie z nowymi przepisami Rozporządzenia ,,RODO", mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania.

Przysługują Państwu również dodatkowe prawa wynikające z przepisów Rozporządzenia, takie jak: żądanie usunięcia danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie czy też sprzeciw wobec przetwarzaniu. 
W przypadku sprzeciwu przetwarzania danych i tym samym zaprzestania ich przetwarzania prosimy o przesłanie takiej informacji w formie wiadomości zwrotnej. Podkreślamy, że Państwa dane są u nas bezpiecznie przechowywane. 

Jednocześnie informujemy, że przy braku Państwa sprzeciwu Szkółka Roślin Ozdobnych „Polchloris” Justyna Bagińska będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania kontaktu i wysyłania wszelakich ofert na zasadach nawiązujących do dotychczasowej współpracy.